18 Mayıs 2017 Perşembe


Bugün okulda bu dönemin derslerinin son günüydü. Dönemin son dersiyle gerçekten okulun kapandığı dönemlerimi geçeli baya olduğu için hiçbir şekilde rahatlamış hissedemedim. Üstüne üstlük projeyi geçebilmem ve birtakım işleri yapmam için önümde taş çatlasın 15 günüm var. Üniversiteye giden bir yetişkin olmak çok yorucu ve tüketici. Belki de tüm bunlar bölümümü yeterince sevemediğimi hissettiğim için oluyordur, bilmiyorum.

Bu dönem İngilizce dersinde sosyal medyanın öğrenciler üzerindeki olumsuz etkileri hakkında bir makale yazdık. Ben daha çok psikolojik etkilerinde yoğunlaştım. Hocamız o kadar tatlıydı ki kendisi hakkında halis, munis, narin, zarif gibi dar ünlüleri bolca içeren birtakım sıfatlar sıralanabilir bolca. Bizi proje sabahları, saati 8:30 olan derse o kadar az 8:30 da getirdi ki. Bu kadar halden anlayan bir hoca olması bile Taşkışla hocası olmadığının göstergesi bence. Çok seviyom ama. Kedi gibi bi' şey. Neyse that's all. Bu kadar ingiliççe yeter.

Günlerim şimdilik aptal bölümüm yüzünden büssürü neşemi bulduracak eğlence aktivite ve festival kaçırmakla geçiyor. Kendimi tesellim yaz tatilimde katılacağım sanat festivali ve hatta planlayabilirsem ağustos başına ve festivalin öncesine sığdıracağım interrail gezimi düşünmekle son buluyor. Bu konu hakkında bir günlük hazırlamaya karar verdim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder